Mensen

Hieronder een overzicht van onze mensen. Ieder met zijn eigen specialiteiten en krachten. 
Samen werken we aan een beter Den Helder. 

Michiel Wouters
Wethouder
Meer informatie
  • Stedelijke vernieuwing
  • Stadshart
  • Detailhandel
  • Grondexploitatie
  • Vastgoed
  • Bestuur en organisatie
  • Huisvesting
  • HVC
  • Wijk wethouder Nieuw Den Helder
Carlo Assorgia
Fractievoorzitter
Werkgelegenheid/Financiën
c.assorgia@betervoordenhelder.nl
Daniëlle Pater
Raadslid
Dierenwelzijn/Sport/Toerisme/Armoedebeleid
d.pater@betervoordenhelder.nl
Paul Houben
Raadslid
Ziekenhuis/Zorg
pwh.houben@betervoordenhelder.nl
Bouke Niggendijker
Raadslid
Sport/Stadspromotie
bouke@betervoordenhelder.nl
Joke Vorstman
Raadslid
Onderwijs
j.vorstman@betervoordenhelder.nl
Eli Saliha
Raadslid
Veiligheid/Financiën
e.c.saliha@betervoordenhelder.nl
Jaap Bakker
Commissielid
Haven/Visserij
j.bakker@betervoordenhelder.nl

Brigitte Dielemans-Angevare
Commissielid
Jongerenbeleid
b.d.angevare@betervoordenhelder.nl

John Riebot
Commissielid
Julianadorp/Algemeen
j.l.riebot@betervoordenhelder.nl
Glen Krab
Commissielid
Kunst/Cultuur/Sport
g.krab@betervoordenhelder.nl
Ferry Bijl
Commissielid
ZZP’ers
f.bijl@betervoordenhelder.nl

Arie Pronk
Partijvoorzitter / Penningmeester ai
a.pronk@betervoordenhelder.nl

Frank Dielemans
Secretaris
f.dielemans@betervoordenhelder.nl

Vacature penningmeester

Share This